€ 15-16/h netto

Bez języka Niemcy praca od zaraz na budowie przy remontach i wykończeniach Mannheim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Mannheim
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: marzec 11, 2022 03:30

Oferujemy zatrudnienie w Mannheim na budowie przy remontach i wykończeniach. Dam pracę w Niemczech od zaraz dla budowlańców bez znajomości języka. Pracodawca pomaga na miejscu z zorganizowaniem zamieszkania.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Miejsce zatrudnienia: Mannheim, Niemcy

Pensja: od 15-16 euro na godzinę pracy netto, to około 12000-16000 PLN brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • wykonywanie remontów i wykończeń wnętrz
  • do zadań należeć będzie wyrównywanie powierzchni, szpachlowanie, szlifowanie, tynkowanie, malowanie, tapetowanie, montaż regipsów, układanie płytek
  • praca przy elewacjach

Oczekiwania:

  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • dyspozycyjność od zaraz
  • bycie na własnej działalności gospodarczej
  • przykładanie się do zadań
  • precyzja pracy, zaangażowanie
  • doświadczenie na analogicznym stanowisku

Zapewniamy:

  • na miejscu pomoc w zorganizowaniu zamieszkania
  • opcja podjęcia pracy w Niemczech na dłużej
  • zatrudnienie bez pośredników
  • atrakcyjne zarobki w przeliczaniu od 12000-16000 PLN brutto miesięcznie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy w Niemczech, proszone są o kontakt telefoniczny, pod numerem:

  • +49 173 2070179

możliwość również kontaktowania się przez Whatsapp.

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-budowie-przy-remontach-wykonczeniach-mannheim/

ID ogłoszenia: 73162287eae822da