€ 1800-2300 € brutto/mc

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka na magazynie z odzieżą sportową Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: październik 6, 2017 04:52

Hurtownia z odzieżą i artykułami sportowymi w Düsseldorfie zatrudni osobę bez znajomości języka. Oferta pracy w Niemczech na magazynie do podjęcia od zaraz przy zbieraniu i pakowaniu zamówień.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Miejsce rozpoczęcie: Düsseldorf, Niemcy

Zarobki: 1800 do 2300 euro brutto miesięcznie

Termin: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia:2

Obowiązki:

  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za zbieranie produktów na magazynie hurtowni z artykułami oraz odzieżą sportową
  • przygotowywanie towarów do wysyłki
  • wprowadzanie danych do systemu oraz samodzielne gromadzenie i prowadzenie podstawowej dokumentacji

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • motywacja do podjęcia pracy w Niemczech na magazynie
  • dostępność od zaraz
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • zdolność obsługi komputera oraz bezproblemowa obsługa MS Office
  • mile widziane doświadczenie
  • dyspozycyjność od zaraz

Zapewniamy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • płatne zamieszkanie w cenie 250 euro miesięcznie
  • dla pracowników najrzetelniej wypełniających swoje obowiązki stałą umowę o pracę
  • możliwość rozwoju oraz opcja zdobycia uprawnień na wózki widłowe

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo z załączeniem CV na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: „Magazyn z obuwiem sportowym, Düsseldorf″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz-na-magazynie-z-art-sportowymi-bez-jezyka-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 56259d6add6df61d

1 odpowiedź na “Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka na magazynie z odzieżą sportową Düsseldorf”

  1. Witam serdecznie jestem zainteresowany z oferty ! Jestem w Dusseldorf nomer telefonu 015217533458