€ 13 euro brutto/h

Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech sprzątanie kliniki dentystycznej Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: marzec 2, 2017 05:52

Praca w Niemczech dla Polaków z podstawową znajomością języka przy sprzątaniu w klinice stomatologicznej. Ogłoszenie z Hamburga aktualne od zaraz dla 2 osób.

Stanowisko: Personel sprzątający
Lokalizacja: Hamburg, Niemcy
Rozpoczęcie: od zaraz
Liczba wakatów: 2
Pensja: 13 euro brutto na godzinę

Zakres zadań:

  • dbanie o czystość we wszystkich dostępnych pomieszczeniach – sprzątanie części socjalnej, przebieralni, poczekalni, toalet, gabinetów, itp.
  • używanie specjalistycznych płynów, odpowiednich do mycia powierzchni szpitalnych
  • nastawianie lamp bakteriobójczych

Oczekiwania:

  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • umiejętność wykonywania zadań zespołowo
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • posiadanie aktualnego zaświadczenia o niekaralość
  • duża motywacja, odpowiedzialność, świetne zorganizowanie
  • wysoka sprawność fizyczna

Zapewniamy:

  • niemiecką umowę o pracę z możliwością pobierania świadczeń socjalnych
  • pomoc w zorganizowaniu zamieszkania na miejscu
  • wsparcie w sprawach urzędowych
  • zatrudnienie na pełny etat, dostępne są dwie zmiany – na rano i popołudnie
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora
  • wdrożenie w obowiązki

Aplikacja:

Prosimy o wysyłanie maili z załączeniem CV oraz LM na adres:

  • arbeiteinstellen@job4u.com

W tytule należy wpisać: „Od zaraz sprzątanie kliniki stomatologicznej, Hamburg”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sprzatanie-kliniki-stomatologicznej-praca-w-niemczech-od-zaraz-hamburg/

ID ogłoszenia: 82358b787260a53e