€ od 10 do 18 euro brutto plus dodatki

Oferta pracy w Niemczech dla budowlańców przy remontach bez języka 2015

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Niemcy
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: październik 24, 2014 21:48

Aktualnie poszukujemy budowlańców o różnych specjalizacjach do pracy w Niemczech na budowach. Zatrudnienie 2015 od zaraz bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik budowlany, potrzebni fachowcy na różne stanowiska –

  1. Malarz-tapeciarz – wykończeniowiec: nr. ref.: bd/01/2015
  2. Monter suchej zabudowy (regipsy): nr. ref.: bd/02/2015
  3. Monter okien: nr. ref.: bd/03/2015
  4. Hydraulik – monter instalacji: nr. ref.: bd/04/2015
  5. Glazurnik-kafelkarz: nr. ref.: bd/05/2015
  6. Parkieciarz: nr. ref.: bd/06/2015

Miejsce pracy: Niemcy

Zarobki: od 10 do 18 euro brutto plus dodatki

Obowiązki:

  • adekwatne do stanowiska.
  • dodatkowo pracownicy muszą dbać o porządek w miejscu pracy

Oczekiwania:

  • możliwość wyjazdu do pracy w Niemczech na okres ok. 6 miesięcy
  • brak nałogów – totalny zakaz spożywania napojów alkoholowych
  • przynajmniej 2 letnie oraz udokumentowane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku na jakie państwo aplikują
  • mile widziane referencje
  • atutem będzie wykształcenie kierunkowe
  • mocną stroną będzie możliwość przyjechania własnym autem

Oferujemy:

  • satysfakcjonujące zarobki plus dieta przeznaczona na koszt zakwaterowania (wystarczy na pokrycie całkowitego kosztu)
  • umowa na niemieckich warunkach bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
  • wszelkie niezbędne narzędzia oraz materiały

Aplikacja:
Osoby zainteresowane tą pracą proszone są o przesłanie zgłoszenia z CV oraz odpowiednim numerem referencyjnym (podane u góry ogłoszenia)na podany poniżej adres:

  • ganztags-beruf@ok.de

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/budowlanka-praca-w-niemczech-dla-budowlancow-remonty-bez-jezyka-2015/

ID ogłoszenia: 518544a351dbbf5f

4 komentarze na “Oferta pracy w Niemczech dla budowlańców przy remontach bez języka 2015”

  1. Witam jestem parkieciarzem od 20 lat, każde zlecenie wykonam od podstaw profesjonalnie,
    pracowałem też w DE na budowach jako parkieciarz,posiadam własny samochód,oraz maszyny,jeżeli ogłoszenie jest jeszcze aktualne to proszę o kontakt.
    602578323
    pozdrawiam

  2. Dzień dobry z zawodu jestem wykwalifikowanym malarzem pokojowym,mam 30 letnie doświadczenie ogólne budowlane.Pracowałem Niemczech przy docieplaniu budynków 2 lata,nie znam języka,ale jeśli to nie przeszkadza w pracy to jestem bardzo zainteresowany tą ofertą

  3. telefon kontaktowy782022702

  4. Pracuje od szkoly zawodowej czyli 13 lat w tym zawodzie tef 782001620