€ do uzgodnienia

Dam pracę w Niemczech przy pakowaniu słodyczy bez znajomości języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Niemcy
  • Opublikowany: styczeń 21, 2016 01:15

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Niemczech dla Polaków przy pakowaniu słodyczy na linii produkcyjnej. Zatrudnienie dla chętnych bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz produkcyjny

Miejsce zatrudnienia: Niemcy

Zarobki: do ustalenia bezpośrednio z kierownikiem

Opis stanowiska pracy:

  • Zadania wykonuje się na hali produkcyjnej przy taśmach. Pracownik dba o utrzymanie ciągłości produkcyjnej a jego głównym zadaniem będzie pakowanie słodyczy.

Oczekiwania:

  • schludność
  • mile widziana znajomość zasad BHP do pracy z żywnością
  • gotowość do wykonywana monotonnej pracy przy taśmie
  • dobre zorganizowanie
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego nawet w stopniu podstawowym
  • dużą zaletą będzie możliwość przyjechania własnym autem
  • umiejętność utrzymywania porządku na stanowisku

Zapewniamy:

  • niemieckie warunki zatrudnienia, obowiązuje umowa niemiecka
  • możliwość rozwoju i zdobycia ciekawego doświadczenia
  • dla najlepszych w przyszłości opcja awansu na stanowisko Lidera Grupy
  • wsparcie w sprawach urzędowych na miejscu
  • zakwaterowanie

Aplikacja:
Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 17569ffc586a9b0

2 komentarze na “Dam pracę w Niemczech przy pakowaniu słodyczy bez znajomości języka”

  1. Jestesmy zainteresowani panstwa ogloszeniem pracy podaje nasz numer kontaktowy 518821489

  2. Jetem zainteresowana Panstwa oferta moje dane kontaktowe 505269997