€ 9,20 euro brutto/h

Bez znajomości języka praca w Niemczech od zaraz na magazynie ze słodyczami Augsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Augsburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: marzec 10, 2016 03:49

Oferujemy zatrudnienie od zaraz w hurtowni ze słodyczami w Augsburgu. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka na magazynie przy zbieraniu zamówień i wysyłce.

Stanowisko: Magazynier

Miasto: Augsburg, Niemcy

Wynagrodzenie: 9,20 euro brutto za godzinę

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • zatrudnienie w hurtowni ze słodyczami
  • pracownik będzie przyjmował dostawy – przeliczał towar, rozkładał w odpowiedni sposób na magazynie
  • zadania porządkowe, kontrolowanie jakości
  • spisywanie raportów
  • zbieranie zamówień dużych – na potrzeby sklepów, pakowanie i wysyłanie za pomocą kierowcy lub wydawanie bezpośrednio dla klienta
  • aktualizowanie systemu informatycznego

Wymagania:

  • drobiazgowość, solidność
  • dociekliwość
  • umiejętność pracy w zespole
  • efektywność, profesjonalizm, punktualność
  • umiejętność korzystania z komputera
  • zdolność do liczenia w pamięci, także dużych liczb

Zapewniamy:

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju osobistego
  • samodzielne stanowisko
  • umowę o pracę zgodną z niemieckimi standardami zatrudnieniowymi
  • zorganizowane zakwaterowanie płatne w pełni wyposażonym mieszkaniu

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, zgłoszenia należy przesłać na poniżej podany adres kontaktowy:

  • polnische-arbeiter@clerk.com

W tytule prosimy wpisać: „Praca Niemcy na magazynie ze słodyczami, Augsburg”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-niemcy-praca-na-magazynie-slodyczy-bez-znajomosci-jezyka-augsburg/

ID ogłoszenia: 88556e0b23a8235a