€ 16 euro brutto/h

Praca Niemcy od zaraz w budownictwie dla glazurnika-kafelkarza Winsen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Winsen
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: czerwiec 12, 2017 03:27

Atrakcyjna oferta pracy w Niemczech do podjęcia od zaraz w Winsen. Zatrudnienie w budownictwie na stanowisku glazurnika – kafelkarza przy remontach i wykończeniach.

Stanowisko: Glazurnik – kafelkarz
Miejscowość: Winsen, Niemcy
Zarobki: 16 euro brutto na godzinę pracy
Rozpoczęcie: od zaraz

Zakres zadań:

  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za przygotowywanie oraz zabezpieczenie powierzchni, zrobienie odpowiednich pomiarów i układanie różnego rodzaju płytek na podłogach, ścianach
  • zadania wykonywane będą przy wykończeniach holów, łazienek
  • prace wykończeniowe, np. fugowanie

Oczekiwania:

  • przynajmniej 5 letnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • możliwość podjęcia pracy  Niemczech od zaraz
  • sumienność, punktualność

Zapewniamy:

  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • wysokie wynagrodzenie
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • pracę od zaraz
  • wsparcie w zorganizowaniu zamieszkania

Aplikacja:
Prosimy o kontakt telefoniczny, dostępny pod numerem: 668 863 396

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/plytkarz-kafelkarz-oferta-pracy-w-niemczech-w-budownictwie-winsen/

ID ogłoszenia: 388593dd5c246b15

1 odpowiedź na “Praca Niemcy od zaraz w budownictwie dla glazurnika-kafelkarza Winsen”

  1. Jan Skowron na czerwiec 20, 2017 @ 17:06

    Jestem
    zainteresowany pracą od zaraz.
    Proszę o kontakt nr.tel 571265528