€ 10 brutto/h + dieta + mieszkanie

Dam pracę w Niemczech bez języka na budowie jako płytkarz-glazurnik, Badenia-Wirtembergia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Badenia-Wirtembergia
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: sierpień 25, 2017 05:10

Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech na budowie dla glazurników – kafelkarzy również bez znajomości języka. Opcja zatrudnienia w Badenii-Wirtembergii przy układaniu płytek dla budowlańców z doświadczeniem.

Stanowisko: Płytkarz

Miejsce zatrudnienia: Badenia-Wirtembergia, Niemcy

Stawka godzinowa: 10 euro brutto na godzinę plus 28 euro netto diety dziennej

Opis stanowiska pracy:

  • przygotowanie podłoża pod wykonywanie prac montażowych
  • układanie płytek różnego rodzaju na ścianach i podłogach
  • zadania wykończeniowe – fugowanie

Wymagania:

  • czynne prawo jazdy kat.B oraz możliwość przyjechania swoim samochodem
  • doświadczenie zdobyte na analogicznym stanowisku

Zapewniamy:

  • niemieckie warunki zatrudnienia – umowę o pracę
  • możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych
  • opiekę medyczną
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • uczciwe wynagrodzenie
  • darmowe zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • ubezpieczenie
  • raz na tydzień zaliczki w gotówce lub na konto
  • opcja wypracowywania nadgodzin
  • wdrożenie w obowiązki i możliwość rozwoju
  • opieka koordynatora polskiego pochodzenia
  • urlop zgodnie z prawem

Jak aplikować?

Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń za pośrednictwem poniższej strony:

ID ogłoszenia: 751599f36348afc9

Linki sponsorowane