€ 1700 euro brutto/mc

Kronach oferta pracy w Niemczech dla par bez znajomości języka produkcja telewizorów

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kronach
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: lipiec 25, 2016 05:09

Producent telewizorów LCD z Kronach zatrudni od zaraz pracowników bez znajomości języka. Oferta pracy w Niemczech dla par przy montażu elementów na linii produkcyjnej.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miejsce zatrudnienia: Kronach, Niemcy

Wynagrodzenie miesięczne: 1700 euro brutto

Zadania:

  • ręczny lub maszynowy montaż części przy taśmie produkcyjnej
  • pracownik będzie odpowiedzialny za obsługę nieskomplikowanych maszyn
  • kontrola jakości i wydawanie telewizorów do dalszych prac
  • wszelkie zadania wykonywane będą z uwzględnieniem zasad BHP

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy zmianowej
  • dobra organizacja czasu pracy
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na produkcji
  • mile widziane wykształcenie elektroniczne
  • niezawodność
  • zdolności manualne

Oferujemy:

  • pracę na niemieckich warunkach
  • pierwsza umowa będzie podpisana na 3 miesiące
  • pracownikom najlepszym zostanie zaproponowane przedłużenie zatrudnienia
  • ubezpieczenie
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • premie za wydajność
  • tańsze wyżywienie w barze firmowym
  • zamieszkanie odpłatne

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń zatytułowanych: “produkcja-telewizorów7/16” na poniższy adres kontaktowy
Kontakt: dringende@europe.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-dla-par-na-produkcji-telewizorow-bez-jezyka-kronach/

ID ogłoszenia: 8815795679191655