€ 9,50 euro brutto/h

Od zaraz praca Niemcy pakowanie kosmetyków bez znajomości języka Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bremen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: marzec 10, 2016 03:52

Producent kosmetyków z Bremen oferuje zatrudnienie dla Polaków przy pakowaniu wyrobów na linii produkcyjnej. Niemcy praca od zaraz bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz kosmetyków

Miejsce zatrudnienia: Bremen, Niemcy

Zarobki: 9,50 euro brutto na godzinę

Rozpoczęcie: od zaraz

Obowiązki:

  • finalna kontrola jakości opakowań
  • etykietowanie
  • zdejmowanie z taśmy gotowych kosmetyków i wkładanie do kartonów
  • przenoszenie paczek
  • paletowanie
  • przygotowanie do magazynowania

Wymagania:

  • zmysł obserwacji
  • energiczność, szybkość, zwinność
  • brak problemów zdrowotnych
  • profesjonalne podejście do powierzonych prac
  • zmotywowanie
  • odpowiedzialność, uczciwość, rzetelność
  • preferowane zgłoszenia od osób z doświadczeniem w pracach produkcyjnych
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech

Zapewniamy:

  • podjęcie pracy w Niemczech od zaraz
  • możliwość konsultacji z polskojęzycznym opiekunem
  • wynagrodzenie wypłacane raz na miesiąc bezpośrednio na konto
  • przejrzysty system zatrudnienia – obowiązuje niemiecka umowa o pracę
  • wsparcie w zorganizowaniu odpłatnego zakwaterowania

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o przysyłanie zgłoszeń za pomocą poczty elektronicznej na adres:

  • dringende@europe.com

W nagłówku wiadomości prosimy wpisać: pakowaniekosmetyków03/16

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-bremen-od-zaraz-pakowanie-kosmetykow/

ID ogłoszenia: 68256e0bbfe5422a