€ 9,50 euro brutto/h + dieta

Wolfsburg dam pracę w Niemczech od zaraz pakowanie przekąsek bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Wolfsburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: czerwiec 15, 2016 01:41

Poszukujemy pracowników na produkcję przy pakowaniu słonych przekąsek w Wolfsburgu. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz przekąsek

Lokalizacja: Wolfsburg

Rozpoczęcie: od zaraz

Zarobki: 9,50 euro brutto na godzinę plus dieta w wysokości 20 euro za dzień roboczy

Opis zadań:

  • przeprowadzanie kontroli jakości produktów
  • pakowanie gotowych wyrobów przy linii produkcyjnej
  • inne zadania zlecone przez kierownika zmiany
  • zatrudnienie odbywa się w fabryce produkującej przekąski słone, takie jak: krakersy, paluszki, orzeszki, czipsy

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy w grupie
  • otwartość, komunikatywność
  • atutem będzie posiadanie aktualnych badań z sanepidu do pracy z żywnością
  • wysoka uczciwość
  • zdolność do pracy zgodnie z zasadami BHP
  • doświadczenie w pracy na produkcji lub przy pakowaniu artykułów spożywczych

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od zaraz, początkowo na czas 3 miesięcy
  • przeszkolenie pracownicze
  • dla pracowników najlepszych możliwość podjęcia stałej pracy
  • zamieszkanie zorganizowane odpłatnie w niskiej cenie ok. 100 euro miesięcznie (wspólna łazienka i kuchnia ale pojedynczy pokój)

Aplikacja:
Zgłoszenie zatytułowane: “pakowanie-slonych-przekasek-6/16” należy przesłać mailowo na adres podany poniżej:

  • dringende@europe.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-pakowacz-przekasek-bez-jezyka-od-zaraz-wolfsburg/

ID ogłoszenia: 382576083f17ec34

2 komentarze na “Wolfsburg dam pracę w Niemczech od zaraz pakowanie przekąsek bez języka”

  1. Mloda sprytna dziewczyna wyjedzie od zaraz
    Wazna książeczka sanepidowska
    Proszę O kontakt

  2. Witam jestem zainteresowany.Mieszkam w Wolfsburgu szukam prestem pol polakiem pol niemcem JProsze o kontakt: 015208851350