€ 9,50 euro brutto/h

Dla par ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka pakowanie czekoladek Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: sierpień 4, 2016 03:42

Producent wyrobów czekoladowych z Berlina zatrudni 3 pary do pakowania pralinek na linii produkcyjnej. Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz czekoladek

Miejsce zatrudnienia: Berlin

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Stawka godzinowa: 9,50 euro brutto

Uwaga! Preferujemy zgłoszenia od par!

Obowiązki:

  • praca manualna przy linii produkcyjnej
  • głównym obowiązkiem będzie pakowanie – konfekcjonowanie pralin do tacki
  • pracownik będzie odpowiedzialny za kontrolę wizualną czekoladek i odrzucanie tych sztuk, które nie spełniają wymagań jakościowych
  • utrzymywanie porządku na stanowisku

Oczekiwania:

  • gotowość do wyjazdu na okres 6 miesięcy
  • dyspozycyjność od zaraz
  • odpowiedzialność
  • zdolności manualne
  • możliwość przejścia bezpłatnego szkolenia, które trwa tydzień, wówczas pracownik będzie przeszkolony z zasad BHP, obsługi maszyn oraz przejdzie badania w odpowiedniku polskiego sanepidu

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na pół roku
  • pracę w oparciu o kontrakt
  • odpłatne zamieszkanie w cenie 250 euro od pary lub 200 od singli

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie wiadomości e-mail z załączeniem CV oraz LM na poniższy adres kontaktowy:

  • arbeiteinstellen@job4u.com

W nagłówku prosimy wpisać: „Niemcy praca przy pakowaniu pralin, Berlin”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-pakowanie-czekoladek-dla-par-bez-jezyka-berlin/

ID ogłoszenia: 4857a1b7f4c567e