€ do uzgodnienia

Dam sezonową pracę w Niemczech w leśnictwie jako szkółkarz Bad Hersfeld

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bad Hersfeld
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: październik 24, 2014 21:45

Szkółka krzewów i drzewek poszukuje pracowników fizycznych do pracy w Niemczech w ogrodnictwie. Zatrudnienie w Bad Hersfeld jako szkółkarz – ogrodnik. Pracodawca wymaga znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Ogrodnik – Szkółkarz

Lokalizacja: Bad Hersfeld

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Pracownik zatrudniony będzie w szkółce drzewek i krzewów.
  • Do zadań należeć będzie odpowiednie przygotowanie gruntu do sadzenia i siewów.
  • Obowiązkiem będzie praca przy rozmnażaniu wegetatywnym.
  • Inne zadania bardziej biurowe – prowadzenie dokumentacji.
  • Zadaniem będzie również wykonywanie różnych zabiegów do ochrony roślin.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • zaletą będzie znajomość nazw łacińskich drzew i krzewów
  • konieczne jest wykształcenie o profilu ogrodniczym
  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • bardzo dobra sprawność i siła fizyczna

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie
  • niemiecka umowa o pracę
  • zapewnione ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek
  • możliwość uzyskania np: Kindergeld
  • kwatera na koszt pracownika w wysokości 2 euro za dobę
  • wsparcie polskojęzycznego konsultanta

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o kontakt za pomocą poczty elektronicznej.
CV należy przesłać na adres: psd.serwis@gmail.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogrodnictwo-dam-sezonowa-prace-w-niemczech-w-szkolkach-bad-hersfeld/

ID ogłoszenia: 989544a2bd01955f

4 komentarze na “Dam sezonową pracę w Niemczech w leśnictwie jako szkółkarz Bad Hersfeld”

  1. Witam serdecznie proszę o informacje na temat warunków finansowych ,jak również od kiedy praca jest do podjęcia .

  2. Pracuje w szkółkarstwie parę lat tuje, świerki srebrne , opryski i tp.
    Bardzo proszę o dalsze informacje ?

  3. Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel. 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl

    Pozdrawiam

  4. poszukuje pilnie pracy pracowałem w monachium jako ogrodnik znam j.niemiecki hendi.0048790444719 jan