€ 2500/mc brutto

Od zaraz bez języka na budowie oferta pracy w Niemczech remonty od zaraz Aachen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Aachen
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: maj 7, 2021 02:30

Propozycja zatrudnienia na budowie w Aachen przy remontach i wykończeniach. Od zaraz głoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka dla budowlańców z doświadczeniem.

Stanowisko: Pracownik budowlany przy remontach i wykończeniach

Miasto: Aachen, Niemcy

Zarobki: po okresie próbnym 2500 euro brutto miesięcznie na podstawie umowy lub 16 euro przy współpracy na własnej działalności gospodarczej, wynagrodzenie może wzrosnąć w zależności od zaangażowanie i posiadanych umiejętności

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • praca dla budowlańców przy wykończeniach wnętrz
  • do zadań należeć będzie szpachlowanie, tapetowanie, montaż regipsów, szlifowanie, montowanie płytek i paneli
  • inne zadania zlecane zgodnie z zapotrzebowaniem

Wymagania:

  • konieczność posiadania doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • dostępność od zaraz
  • znajomość języka niemieckiego będzie mile widziana aczkolwiek nie jest konieczna

Oferujemy:

  • zorganizowane zamieszkanie
  • dojazd do pracy autem służbowym

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, pod numerem:

  • +49160/7710235

Opcja kontaktu również poprzez aplikację: WhatsApp.

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-oferta-pracy-w-niemczech-na-budowie-od-zaraz-remonty-wykonczenia-wnetrz-aachen/

ID ogłoszenia: 800609442a342b0b

Linki sponsorowane