€ 12,85/h brutto

Od zaraz fizyczna praca w Niemczech bez znajomości języka dla par w sklepie z Berlina

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: luty 28, 2020 04:15

Propozycja zatrudnienia od zaraz w sklepie wielkopowierzchniowym z Berlina. Niemcy praca fizyczna dla par bez znajomości języka przy wykładaniu towarów na półki, inwentaryzacjach, zmianie cenówek etc.

Stanowisko: Pracownik fizyczny w sklepie

Wynagrodzenie: 12,85 euro brutto na godzinę pracy

Wakaty: 8

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • praca o charakterze fizycznym jako pracownik supermarketu
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zdejmowanie produktów przeterminowanych lub z krótką datą, kontrolowanie ważności i wykładanie nowych
  • pracownik porządkuje półki, zmienia ceny, wystawia promocje i przygotowuje nowe ekspozycje zgodnie z projektem

Oczekiwania:

  • dobra kondycja fizyczna
  • zręczność
  • zdolność do pracy w grupie
  • dostępność od zaraz
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • sumienność
  • samodzielność
  • motywacja do osiągania wysokich wyników
  • zdyscyplinowanie

Oferujemy:

  • opieka koordynatora Polaka
  • bezpłatne zakwaterowanie zapewnione na miejscu
  • niemiecką umowę o pracę
  • ubezpieczenie
  • wysokie zarobki
  • opcja podjęcia stałego zatrudnienia dla najlepszych

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o wysłanie wiadomości e-mail z załączeniem CV na adres:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w nagłówku: fiz/a4/03/20

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-fizyczna-praca-w-niemczech-bez-jezyka-w-sklepie-od-zaraz-wykladanie-towaru-berlin/

ID ogłoszenia: 1375e577962b8d9d