€ 3800/mc

Tester leków od zaraz dam pracę w Niemczech bez znajomości języka 2021 k. Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: czerwiec 4, 2021 01:20

W okolicach Monachium do podjęcia od zaraz ciekawa praca w Niemczech przy testowaniu leków. Zatrudnienie 2021 bez znajomości języka niemieckiego również jest możliwe. Zakwaterowanie na miejscu będzie zapewnione bezpłatnie w bardzo dobrych warunkach.

Stanowisko: Tester leków

Miejsce zatrudnienia: Starnberg  k. Monachium

Wynagrodzenie: 3800 euro brutto miesięcznie

Umowa: na około 6 miesięcy +/- kilka dni (do końca listopada 2021)

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz / początek czerwca 2021

Liczba miejsc do obsadzenia: 20

Obowiązki:

Początkowo osoba zakwalifikowana przejdzie gruntowne badania i zostanie przydzielona do odpowiedniej grupy badanych zadania polegają na systematycznym braniu leków/placebo oraz skrupulatnym wypełnianiu ankiet oraz wykonywaniu szeregu testów testy to między innymi proste zadania sprawnościowe szacunkowo obowiązki zajmują do 3-4 godzin dziennie – reszta czasu jest wolna.

Oczekiwania:

  • Gotowość do wyjazdu na całe 6 miesięcy – bez możliwości powrotu na święta czy wakacje!
  • dobre zdrowie rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego, ale nie jest to konieczne
  • brak strachu przed pobraniem krwi do badań
  • Uwaga obecnie szukamy kobiet i mężczyzn w wieku 18-50 lat.

Zapewniamy:

  • stałą opiekę wykwalifikowanej kadry medycznej, a także opiekuna polskojęzycznego
  • atrakcyjne zarobki wypłacane przelewem na konto każdego miesiąca
  • darmowe zakwaterowanie oraz pełne wyżywienie w pensjonacie 4**** położonym nad jeziorem Starnberger
  • możliwość korzystania z atrakcji hotelowych – basenów, sauny, piłkarzyków, ping-ponga, siłowni, plaży
  • zatrudnienie na podstawie półrocznej umowy o pracę z klauzulą poufności (po podpisaniu umowy nie ma możliwości wcześniejszego powrotu do kraju, proszę to brać pod uwagę)

Wprowadziliśmy obowiązkowe testy na coronavirusa dla osób, z którymi podejmujemy współpracę. Szybkie testy wykonujemy bezpłatnie na miejscu – wynik będzie znany tego samego dnia. Do czasu uzyskania wyniku obowiązuje izolacja. Osoby przyjeżdżające z Polski muszą wykonać test we własnym zakresie przed przekroczeniem granicy, jednak jego koszt do kwoty 100 euro będzie zwrócony po okazaniu imiennego dowodu zapłaty.

Mile widziane osoby już zaszczepione, wówczas nie ma konieczności testowania oraz izolacji w pierwszych dniach.

Aplikacja:

Prosimy o poważne aplikacje. Jeśli cierpią Państwo na jakieś przewlekłe schorzenia prosimy o zamieszczenie tej informacji w zgłoszeniu.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres:

medicaltests@postpro.net w tytule proszę napisać “Testy czerwiec 2021 + Nazwisko i Imię”

W związku z ostatnimi wydarzeniami pragniemy zapewnić, że testy medyczne leków nie mają nic wspólnego z COVID-19.

Będziemy kontaktować się z wybranymi osobami w przeciągu najbliższych 7 dni. Wyjazd planowany w I połowie czerwca.

Prowadzimy również rekrutację na podobny projekt w Wielkiej Brytanii.

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-przy-testowaniu-lekow-bez-jezyka-k-monachium/

ID ogłoszenia: 48960b570674016f