€ 10,00 brutto/h

Bez znajomości języka praca w Niemczech przy produkcji lodów od zaraz Berlin 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Maj 12, 2020 4:10 am

Z bezpłatnym zakwaterowaniem od zaraz praca w Niemczech na produkcji lodów w manufakturze z Berlina. Zatrudnienie bez znajomości języka niemieckiego także jest możliwe.

Stanowisko: Pracownik manufaktury lodów

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Stawka godzinowa: 10 euro brutto na godzinę pracy przy 160 godzinach pracy miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od 15 maja 2020

Umowa: do końca października

Obowiązki:

  • zatrudnienie na produkcji lodów przy ręcznym odmierzaniu oraz mieszaniu składników
  • pracownik będzie również zajmował się napełnianiem i porcjowaniem w kubkach, pakowaniem a także magazynowaniem
  • inne zadania pomocnicze, np: dbanie o porządek
  • konieczne jest przestrzeganie wewnętrznych zasad zakładowych

Oczekiwania:

  • doświadczenie w podobnej pracy na produkcji żywności
  • posiadanie aktualnych badań epidemiologicznych
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego
  • zdolność do pracy w grupie
  • elastyczność
  • gotowość do pracy w godzinach nadliczbowych
  • pracowitość
  • zaangażowanie

Oferujemy:

  • zatrudnienie tymczasowe z opcją podjęcia stałej pracy
  • pracę w systemie dwuzmianowym w zespołach po 5 osób
  • darmowe zakwaterowanie zorganizowane na miejscu
  • miejsce blisko granicy
  • zróżnicowane obowiązki

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, pod numerem: 662-446-881

źródło: www.infopraca.pl/praca/pracownik-produkcyjny-manufaktura-lodow/niemcy-berlin/15019875

ID ogłoszenia: 3495eb9c6b850ae3