€ 11/h brutto

Oferta sezonowej pracy w Niemczech bez języka przy kwiatach w ogrodnictwie od zaraz 2022

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Niemcy
  • Opublikowany: luty 1, 2022 02:32

Od zaraz oferta sezonowej pracy w Niemczech 2022 dla Polaków również bez znajomości języka i doświadczenia. Zatrudnienie w ogrodnictwie przy kwiatach doniczkowych i ogrodowych w szklarniach.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy kwiatach

Miejsce: Niemcy

Wynagrodzenie: 11 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • zatrudnienie w ogrodnictwie przy kwiatach
  • pracownik zatrudniony na tym stanowisku będzie zajmował się wykonywaniem prac porządkowych, przycinaniem roślin
  • obowiązkiem będzie pielęgnacja roślin doniczkowych oraz ogrodowych
  • inne prace zlecane zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem

Oczekiwania:

  • przykładanie się do zadań
  • sumienność i zaangażowanie
  • dokładność
  • odpowiedzialność
  • dyspozycyjność od zaraz

Zapewniamy:

  • opieka rezydenta na miejscu
  • dodatek do wyjazdu w wysokości 350 PLN
  • atrakcyjny bonus dla osób które wyjadą do pracy do 28 lutego – informacja w u rekrutera
  • atrakcyjne zarobki
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • rocznie pracownikowi przysługuje 24 dni płatnego urlopu
  • legalną umowę polską tymczasową
  • wsparcie w zorganizowaniu przejazdu do Niemiec i z powrotem
  • atrakcyjny system poleceń pracownika – za polecenie osoby do pracy dodatek w wysokości 200 PLN

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia za pośrednictwem poniższej strony:

Krótki link do aplikacji:

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogrodnictwo-oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-przy-kwiatach-bez-jezyka-od-zaraz-2022/

ID ogłoszenia: 65961f827c675d85