€ 2400-2800/mc brutto

Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka na produkcji dań gotowych od zaraz Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: listopad 6, 2020 05:58

Od zaraz zatrudnienie w fabryce z Kolonii na produkcji dań gotowych kuchni włoskiej. Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka dla Polaków. Zakwaterowanie organizuje pracodawca (odpłatnie).

Stanowisko: Pracownik produkcji dań gotowych

Miasto: Kolonia, Niemcy

Wynagrodzenie: 2400 do 2800 euro brutto miesięcznie

Liczba miejsc do obsadzenia: 8

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • ogłoszenie jako pracownik produkcji dań gotowych kuchni włoskiej – wszelkiego rodzaju makaronów, pizz
  • obowiązkiem będzie przeprowadzanie kontroli jakości produktów, samodzielna obsługa maszyn produkcyjnych, pakowanie produktu gotowego

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • rzetelne wypełnianie obowiązków
  • wysoka motywacja
  • zaangażowanie
  • szybkość w przyswajaniu informacji
  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • przestrzeganie zasad BHP

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej
  • pracę w Niemczech na 3 miesiące z opcją podjęcia stałej dla najlepszych
  • ubezpieczenie
  • wsparcie rezydenta Polaka na miejscu
  • płatne zamieszkanie zapewnione w cenie 250 euro miesięcznie/osoba

Aplikacja:
Zgłaszać się można drogą mailową, na adres:

  • dringende@europe.com z dopiskiem w nagłówku maila: produkcja-dan-gotowych 11/20

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-niemcy-praca-na-produkcji-dan-gotowych-od-zaraz-fabryka-z-koln/

ID ogłoszenia: 2425fa44dd2e466c