€ 2250-2650/mc brutto

Od zaraz praca Niemcy bez znajomości języka na produkcji kosmetyków fabryka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: sierpień 5, 2022 01:18

Oferta pracy w Niemczech dla kandydatów bez znajomości języka na produkcji kosmetyków. Dam zatrudnienie w fabryce z Hamburga od zaraz z zakwaterowaniem zorganizowanym odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji kosmetyków

Liczba miejsc do obsadzenia: 10

Zarobki: od 2250 do 2650 euro brutto miesięcznie

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • zatrudnienie w fabryce produkującej kosmetyki pielęgnacyjne
  • obowiązkiem pracownika będzie obsługiwanie sprzętów produkcyjnych, zgodnie z ich przeznaczeniem
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • zdyscyplinowanie
  • dostępność od zaraz
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • sumienność, zaangażowanie
  • pracowitość

Zapewniamy:

  • gwarancja rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • zgrany zespół
  • odpłatne zamieszkanie zapewnione na miejscu w cenie 250 euro od osoby lub 400 euro od pary
  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia
  • opcja podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • prawo do płatnego urlopu wypoczynkowego

Aplikacja:

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń za pośrednictwem poczty elektronicznej, na adres:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w nagłówku: Nr ref. pkos/h5/08/22

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-przy-produkcji-kosmetykow-od-zaraz-fabryka-z-hamburga/

ID ogłoszenia: 60662ebf4d4f23b2