€ 11-13,50/h +diety

Od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka dla malarza na budowie w Berlinie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: styczeń 26, 2021 03:03

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech dla malarza budowlanego bez znajomości języka. Zatrudnienie w Berlinie na budowie przy malowaniu, tapetowaniu, szpachlowaniu itp.

Stanowisko: Malarz budowlany

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Pensja: od 11 do 13,50 euro brutto na godzinę pracy plus dieta w wysokości od 15 do 45 euro netto za każdy dzień roboczy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik będzie zajmował się przygotowaniem podłoża pod dalsze prace
  • zadania dotyczą pracy na zewnątrz i wewnątrz
  • obowiązkiem będzie malowanie, szpachlowanie, tapetowanie
  • niezbędne jest pilnowanie porządku w miejscu pracy

Oczekiwania:

  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • prawo jazdy kat. B oraz samochód na wyjazd
  • minimum 3 lata udokumentowanego doświadczenia w pracy na stanowisku malarza
  • wykształcenie kierunkowe jako malarz/pracownik budowlany

Zapewniamy:

  • stałe wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • pomoc w przygotowaniu tłumaczeń dokumentów
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • świadczenia socjalne
  • atrakcyjne zarobki
  • zakwaterowanie
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zgłoszenia prosimy przesyłać przez poniższą stronę.

Krótki link do aplikacji: http://bit.do/malarz-niemcy

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-bez-jezyka-dla-malarza-na-budowie-berlin-2021/

ID ogłoszenia: 263600e914a6a912