€ 14,85/h

Od zaraz bez języka dam fizyczną pracę w Niemczech dla par przy sortowaniu odzieży, Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: październik 21, 2022 1:15 am

Od zaraz ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech przy sortowaniu odzieży używanej. Zatrudnienie w Dreźnie dla par także bez znajomości języka. Bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu w pobliżu sortowni.

Stanowisko: Sortowacz odzieży używanej

Lokalizacja: Drezno, Niemcy

Zarobki: 14,85 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • praca samodzielna, wykonywana manualnie przy sortowaniu odzieży i akcesoriów używanych
  • zadania wykonywane są przy stołach lub taśmie

Oczekiwania:

  • dobre zdrowie
  • dostępność od zaraz
  • zdolność do wykonywania pracy samodzielnie
  • pełna punktualność
  • zaangażowanie
  • pracowitość
  • sumienne wypełnianie powierzonych zadań
  • dobra kondycja fizyczna

Zapewniamy:

  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę do podjęcia od zaraz
  • ubezpieczenie zdrowotne i socjalne
  • solidne warunki zatrudnienia i atrakcyjne wynagrodzenie
  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane na czas
  • bezpłatne zamieszkanie w pensjonacie pracowniczym

Aplikacja:

Zainteresowanych powyższą ofertą, zapraszamy do aplikowania mailowo, na adres dostępny poniżej:

  • zuver-pl@inbox.eu z dopiskiem: „sortowanie odzieży używanej/10/2022″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-fizyczna-dla-par-bez-jezyka-przy-sortowaniu-odziezy-od-zaraz-drezno/

ID ogłoszenia: 981634fd91895d66