€ 13,50-15,00/h brutto

Dla par praca w Niemczech na produkcji napojów 2022 bez znajomości języka od zaraz fabryka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: marzec 4, 2022 03:23

Fabryka z Hamburga od zaraz poszukuje osób do pracy w Niemczech przy produkcji napojów energetycznych. Zatrudnienie 2022 bez znajomości języka także dla par z zakwaterowaniem na miejscu (odpłatnie).

Stanowisko: Pracownik produkcji

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Rozpoczęcie: start od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 15

Zarobki: od 13,50 do 15,00 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • wykonywanie prac produkcyjnych zgodnie ze wytycznymi przełożonego
  • zatrudnienie w nowoczesnej fabryce napojów izotonicznych oraz energetycznych
  • zadania polegać będą między innymi nad: pakowanie, obsługiwaniem urządzeń, etykietowaniem czy przeprowadzaniem kontroli jakości

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz
  • niezawodność i elastyczność
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • rzetelne wypełnianie zadań
  • zaangażowanie
  • prawo jazdy kat. B
  • dużą zaletą będzie własny samochód
  • samodzielność
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • chęć do rozwoju

Zapewniamy:

  • zwrot kosztów za badania lekarskie
  • pracę w systemie 3 zmianowym
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • niemiecką umowę o pracę na czas określony
  • dla pracowników dobrze wykonujących obowiązki opcja zatrudnienia na stałe
  • ubezpieczenia
  • paczki na święta
  • pomoc koordynatora Polaka na miejscu
  • wsparcie przy wszelkich sprawach – zakres/termin do ustalenia
  • świadczenia socjalne
  • płatne zamieszkanie – 200 euro/os w pokoju jednoosobowym, 150 euro/os za miejsce w pokoju wieloosobowym lub 300 euro od par

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych
osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Produkcja napojów energetycznych, Hamburg 2022”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeiteinstellen@germanymail.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-bez-jezyka-dla-par-na-produkcji-napojow-fabryka-hamburg/

ID ogłoszenia: 1076221567e7d62d