€ 10,15/h +zakwaterowanie

Dla par Niemcy praca od zaraz bez języka przy pakowaniu czekoladek 2022 Norymberga

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Norymberga
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: luty 12, 2021 04:09

Firma z Norymbergi posiada ofertę pracy w Niemczech dla par przy pakowaniu czekoladek. Zatrudnienie 2022 możliwe od zaraz i bez znajomości języka niemieckiego. Zakwaterowanie na miejscu bezpłatnie zapewnione.

Stanowisko: Pakowacz czekoladek

Miasto: Norymberga, Niemcy

Pensja: 10,15 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik będzie zajmował się pakowaniem produktów spożywczych w fabryce
  • obowiązkiem będzie umieszczenie towarów w odpowiednich miejscach
  • zadania wykonywane są zgodnie z zasadami BHP
  • konieczne jest utrzymywanie porządku na miejscu pracy

Oczekiwania:

  • wysoka motywacja
  • mile widziane zgłoszenia od par
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • prawo jazdy kat. B
  • dodatkową zaletą będzie możliwość przyjechania własnym autem
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy zgodnej z niemieckim prawem pracy
  • atrakcyjne zarobki wypłacane terminowo
  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane w 2 osobowych pokojach
  • po przepracowaniu tygodnia opcja pobierania zaliczek
  • bezpłatną odzie oraz obuwie robocze
  • wsparcie przed wyjazdem
  • pracodawca przestrzega wysokich standardów w związku z epidemią – darmowe testy na covid-19, bezpłatne zamieszkanie na czas trwania kwarantanny, maseczki, itp.
  • pomoc rezydenta

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani zapraszamy do przesyłania zgłoszeń poprzez źródło.

Krótki link do aplikacji: http://bit.do/czekoladki-norymberga

źródło: https://gratka.pl/praca/pakowanie-czekoladek-wielkanocnych-praca-sezonowa/ob/20190569

ID ogłoszenia: 3646021e07d3495f