€ 2600+zakwaterowanie, dieta

Od zaraz fizyczna praca Niemcy bez znajomości języka przy przeprowadzkach 2021 Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hanower
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Czerwiec 8, 2021 2:37 am
  • Wygasa: 12 dni, 11 godzin

Od zaraz fizyczna praca w Niemczech przy przeprowadzkach. Zatrudnienie z bezpłatnym zakwaterowaniem w Hanowerze również bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik fizyczny przy przeprowadzkach

Lokalizacja: Hanower, Niemcy

Pensja: 2600 euro brutto miesięcznie + 15 euro diety za każdy dzień roboczy

Wakaty: 3

Obowiązki:

  • praca fizyczna, wykonywana zespołowo przy przeprowadzkach firm oraz klientów prywatnych
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za demontaż, zabezpieczenie wszelkiego mienia klientów, przeniesienie i załadunek na auto dostawcze i rozładunek oraz montaż na miejscu

Oczekiwania:

  • samodyscyplina
  • dobra sprawność fizyczna
  • motywacja do osiągania zamierzonych celów
  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • zaświadczenie o niekaralności
  • odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w Niemczech od zaraz
  • niemiecką umowę o pracę na okres próbny w wymiarze 3 miesięcy
  • dla pracowników najlepszych stałą umowę o pracę
  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia
  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu w pensjonacie
  • przeszkolenie pracownicze
  • pomoc we wdrożeniu się w obowiązki i zaaklimatyzowaniu na miejscu

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem CV na adres poniższy:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w nagłówku: Nr ref. fp/a/06/21

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-fizyczna-bez-jezyka-przy-przeprowadzkach-od-zaraz-w-hanowerze-2021/

ID ogłoszenia: 84360bcc86a97604