€ do uzgodnienia

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech zbiory szparagów bez języka 2021 Bawaria

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bawaria
  • Opublikowany: październik 30, 2020 04:12

Zatrudnienie sezonowe w Bawarii przy zbiorach szparagów 2021. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla Polaków również bez znajomości języka. Zakwaterowanie zapewnia na miejscu pracodawca.

Stanowisko: Pracownik do zbioru warzyw

Termin zatrudnienia: na rok 2021 (od marca)

Miejsce zatrudnienia: Bawaria, Niemcy

Pensja: do ustalenia w euro

Opis stanowiska pracy:

  • sezonowa praca na polu przy zbiorach szparagów
  • aktualnie pracodawca również szuka osób do posezonowej pracy dla kierowców ciężarówek, mechaników i techników maszyn, urządzeń i maszyn rolniczych, rolników z wykształceniem

Oczekiwania:

  • atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat. C, jak również CE
  • pracowitość, zaangażowanie, sumienność
  • dostępność na rok 2021

Zapewniamy:

  • pracę sezonową bez znajomości języka niemieckiego na rok 2021
  • zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę na miejscu
  • dobre zarobki

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, zapraszamy do kontaktu z osobą odpowiedzialną za rekrutację:

  • Bożena Tokarz: 122 845 175

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-sezonowa-bez-jezyka-przy-zbiorach-szparagow-2021-bawaria/

ID ogłoszenia: 2245f9a9641ed07a