€ 1550+zakwaterowanie

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka jako pomoc kuchenna w Düsseldorf 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: czerwiec 25, 2021 01:23

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech na stanowisku pomocy kuchennej. Zatrudnienie w rejonie Düsseldorf od zaraz także bez znajomości języka niemieckiego. Zakwaterowanie bezpłatne i wyżywienie zapewnione na miejscu.

Stanowisko: pomoc kuchenna

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: 1550 euro brutto miesięcznie

Start: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Düsseldorf, Niemcy

Obowiązki:

  • zatrudnienie w restauracji na stanowisku pomocy kuchennej
  • do zadań należeć będzie przynoszenie składników z chłodni/magazynu, obróbka (mycie, krojenie, szatkowanie), obsługiwanie urządzeń kuchennych i ich mycie, pilnowanie porządku, wycieranie blatów, praca na zmywaku oraz inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • chęć podjęcia długoterminowego zatrudnienia
  • wysoka sprawność fizyczna
  • samodyscyplina
  • chęć nauki nowych rzeczy
  • konieczność rozpoczęcia nauki języka niemieckiego – dla osób bez znajomości
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • zaangażowanie

Zapewniamy:

  • satysfakcjonujące wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • atrakcyjne premie i dodatki za pełną frekwencję i dobrą wydajność
  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • darmowe wyżywienie
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • rzetelne szkolenie pracownicze
  • podnoszenie umiejętności i szkolenia

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: pomoc-kuchenna 07/21

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-dla-pomocy-kuchennej-2021-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 53360d11e4be85ab