€ 2060/mc brutto

Fizyczna praca Niemcy dla par bez znajomości języka w sklepie od zaraz wykładanie towaru Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: czerwiec 3, 2022 01:29

Oferta fizycznej pracy w Niemczech od zaraz przy wykładaniu towarów. Zatrudnienie w sklepie wielkopowierzchniowym z Düsseldorf dla par bez znajomości języka ani doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik sklepu

Zarobki: 2060 euro brutto miesięcznie

Termin: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Düsseldorf, Niemcy

Zakres zadań:

  • oferta dotyczy pracy fizycznej dla jednego z marketów należących do znanej sieci
  • obowiązkiem pracownika będzie dbanie o czystość, wykładanie towarów na półki, obsługiwanie i pomoc klientom, przeprowadzanie kontroli jakości produktów, wycieranie półek, zmiana cen, przygotowywanie ekspozycji itp.

Oczekiwania:

  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • pełna punktualność
  • przykładanie się do zadań
  • samodzielność oraz umiejętność pracy zespołowej
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • opieka polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • raz na tydzień możliwość pobrania zaliczki w wysokości do 150 euro
  • ubezpieczenie pracownicze
  • rzetelne szkolenie pracownicze
  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych

Aplikacja:

Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo, na poniżej podany adres kontaktowy:

  • dringende@europe.com z dopiskiem w tytule: Praca w sklepie, Düsseldorf 6/22

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dla-par-fizyczna-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-wykladanie-towaru-w-sklepie-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 764629760af65b65