€ 15-16,50/h+zakwaterowanie

Praca Niemcy bez języka przy sprzątaniu-dezynfekcji samolotów od zaraz Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frankfurt nad Menem
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Luty 19, 2021 2:36 am
  • Wygasa: 16 dni, 15 godzin

Propozycja zatrudnienia od zaraz we Frankfurcie nad Menem przy sprzątaniu i dezynfekcji samolotów. Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka. Bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka samolotów

Pensja: od 15 do 16,50 euro brutto na godzinę pracy

Lokalizacja: Frankfurt nad Menem, Niemcy

Start: od zaraz

Umowa: 12 tygodni

Opis stanowiska pracy:

  • praca o charakterze fizycznym, wykonywana w małych zespołach
  • do zadań należy sprzątanie samolotu pasażerskiego – wycieranie stolików, dezynfekowanie powierzchni, mycie szyb od wewnątrz, odkurzanie itp.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • rzetelne wykonywanie prac, zgodnie również z zasadami BHP
  • chęć do podnoszenia kwalifikacji i uczenia się języka niemieckiego
  • umiejętność pracy pod presją
  • wysoka sprawność fizyczna
  • zdyscyplinowanie

  • darmowe zamieszkanie zorganizowane w wyposażonych mieszkaniach pracowniczych
  • opieka koordynatora polskiego pochodzenia
  • przeszkolenie pracownicze
  • uniform służbowy
  • maseczki, rękawiczki oraz płyny do dezynfekcji
  • niemiecką umowę o pracę na okres 12 tygodni

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z załączeniem CV oraz LM na adres:

  • pl.stellenanzeige@contractor.net

W nagłówku wiadomości prosimy wpisać: „Sprzątanie-odkażanie samolotów, Frankfurt + imię i nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-dam-prace-w-niemczech-sprzatanie-dezynfekcja-samolotow-od-zaraz-frankfurt-nad-menem/

ID ogłoszenia: 432602ec4b2edf6c