€ na akord

Bez języka oferta sezonowej pracy w Niemczech od zaraz zbiory jabłek Kindelbrück 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kindelbrück
  • Opublikowany: Listopad 5, 2021 2:18 am

Oferujemy sezonową pracę w Niemczech od zaraz przy zbiorze jabłek 2021. Zatrudnienie w sadzie z Kindelbrück dla osób bez znajomości języka. Zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu płatnie.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbiorów jabłek

Lokalizacja: Kindelbrück, Niemcy

Pensja: 9,60 euro brutto na godzinę – na akord w wysokości stawki minimalnej

Zakres zadań:

  • fizyczna praca w sadzie z Kindelbrück przy zbiorze jabłek
  • zbiór z ziemi, na drabinach

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • brak uzależnień
  • pracowitość

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w wymiarze 7 dni pracy tygodniowo
  • zakwaterowanie zapewnione na miejscu odpłatnie w cenie 6,70 euro dziennie
  • za przepracowanie całego miesiąca nalicza się urlop w wymiarze 2 dni
  • zwrot kosztów za podróż do Niemiec po skończonej pracy w wymiarze do 80 euro

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o kontakt telefoniczny, pod numerem:

  • 604524093

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-sezonowa-praca-niemcy-przy-zbiorach-jablek-bez-jezyka-kindelbruck-2021/

ID ogłoszenia: 23161843df00f1f8