Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

€ 15 €/h brutto

Od zaraz dam pracę w Niemczech przy sprzątaniu siłowni bez języka, Drezno 2023

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Znajomość języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: luty 24, 2023 02:32
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Od zaraz dam pracę w Niemczech przy sprzątaniu siłowni bez języka, Drezno 2023

Opis

Bez znajomości języka na terenie Drezna do podjęcia ciekawa praca w Niemczech przy sprzątaniu siłowni i sali fitness. Zatrudnienie od zaraz dla sprzątaczki lub sprzątacza. Zakwaterowanie zorganizowane będzie dla pracowników odpłatnie.

Stanowisko pracy: Sprzątacz – sprzątaczka

Lokalizacja: Drezno, Niemcy

Zarobki: 15 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

Poszukujemy osoby do pracy na stanowisku sprzątacz/sprzątaczka w siłowni i klubie fitness. Pracownik będzie odpowiedzialny za utrzymanie czystości w wyznaczonych pomieszczeniach, takich jak toalety, natryski, sale fitness itp. Obowiązki będą obejmowały czyszczenie podłóg, wycieranie sprzętu, uzupełnianie środków higienicznych, mycie luster i inne zadania związane ze sprzątaniem.

Oczekiwania:

Wymagamy dyspozycyjności od zaraz, sumienności, punktualności i zaangażowania. Doświadczenie w podobnej pracy będzie atutem.

Zapewniamy:

Oferujemy rzetelne wdrożenie na stanowisko pracy i pomoc na miejscu. Zapewniamy opiekę rezydenta polskiego pochodzenia, legalną niemiecką umowę o pracę od zaraz na pełen etat oraz dostęp do pakietu świadczeń socjalnych. Pierwsza umowa będzie na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia na stałe. Pracownik będzie miał możliwość korzystania z siłowni po godzinach. Na miejscu zapewnione jest również odpłatne mieszkanie w cenie 250 euro miesięcznie.

Aplikacja:

Szanowni kandydaci,
Jeśli powyższa oferta okazała się dla Was interesująca i spełniacie nasze wymagania (lub większość z nich) prosimy o przesłanie swojej aplikacji w postaci CV ze zdjęciem wraz z krótkim opisem własnej osoby na podany poniżej adres. Przypominamy również, aby do aplikacji została dołączona klauzula, która wyraźnie zezwala nam na przetwarzanie danych osobowych kandydatów w procesie rekrutacji.

W tytule wiadomości e-mail proszę napisać „Sprzątanie siłowni Drezno, luty 2023″ pomoże nam to na przypisanie Państwa zgłoszenia do o tej konkretnie oferty.

Neue Arbeit GmbH
Wilhelminenhofstraße 63, 12459 Berlin

NeueArbeit2020@web.de

Jednoczenie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sprzatanie-silowni-dam-prace-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-drezno-2023/

ID ogłoszenia: 3463f7d5bd5ec41

   

ilość wszystkich wyświetleń: 196, dzisiaj: 0

  

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.