€ do ust.

Köln dam pracę w Niemczech bez znajomości języka od zaraz pakowanie kapsułek z kawą 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Köln
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Październik 8, 2019 3:38 am
  • Wygasa: 10 dni, 11 godzin

Firma dystrybucyjna z Kolonii poszukuje od zaraz pakowaczy do pracy w Niemczech przy pakowaniu kapsułek z kawą. Ogłoszenie bez znajomości języka niemieckiego dla Polaków z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pakowacz kapsułek do ekspresu

Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy

Pensja: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompletowanie zamówień i pakowanie kapsułek oraz części do ekspresów kawowych
  • inne zadania zlecane przez przełożonego na bieżąco

Oczekiwania:

  • wysoka motywacja
  • dostępność od zaraz
  • chęć podjęcia pracy w Niemczech
  • atutem będzie możliwość przyjechania swoim samochodem
  • sumienność, zdolności manualne

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • na miejscu zorganizowane bezpłatne zakwaterowanie
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • bardzo dobre zarobki
  • za użytkowanie prywatnego auta pracownik może liczyć na zwrot kosztów dojazdów do pracy
  • zatrudnienie dla kobiet

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia poprzez źródło.

Numer kontaktowy: 735 971 935

źródło: https://neuvoo.pl/view/?id=b26c97c28066

ID ogłoszenia: 1785d9bd00ad2383