€ 13,50/h+dieta, zakwaterowanie

Dam pracę w Niemczech od zaraz dla malarza bez języka na budowie Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: listopad 24, 2020 03:40

Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie dla malarza bez znajomości języka. Zatrudnienie dla Polaków w Düsseldorfie przy remontach i wykończeniach obiektów.

Stanowisko: Malarz budowlany

Miejsce zatrudnienia: Düsseldorf, Niemcy

Wynagrodzenie: 13,50 euro brutto na godzinę pracy plus dieta w wysokości 20 euro netto za każdy dzień roboczy

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • samodzielne przygotowanie oraz zabezpieczenie podłoża, malowanie, tynkowanie
  • wykonywanie prac budowlanych na zewnątrz i wewnątrz
  • uzupełnianie ubytków, gruntowanie, wyrównywanie chłonności podłoża, szpachlowanie

Oczekiwania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego będzie mile widziana
  • konieczne jest posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • dużą zaletą będzie posiadanie prawa jazdy kat. B oraz możliwość przyjechania swoim samochodem

Oferujemy:

  • zatrudnienie na niemieckiej warunkach w pełnym wymiarze godzinowym
  • ubezpieczenie dla pracownika i rodziny
  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • dobre wynagrodzenie i terminowe wypłaty
  • dodatek na święta oraz urlop
  • płatny urlop
  • bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w pokojach jednoosobowych
  • odzież roboczą
  • obuwie
  • możliwość pobierania zaliczek raz na tydzień bez żadnych dodatkowych opłat
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych

Aplikacja:
Zgłaszać się prosimy telefonicznie, pod numerem:

  • +49 1521 8168041

Kontakt możliwy również poprzez stronę:

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-bez-jezyka-dla-malarza-na-budowie-od-zaraz-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 6435fbb91408d5d4