€ 13-16/h brutto

Sprzątanie kliniki praca w Niemczech bez znajomości języka od zaraz w Stuttgarcie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: sierpień 20, 2021 02:57

Klinika stomatologiczna ze Stuttgartu poszukuje od zaraz chętnych do pracy w Niemczech przy sprzątaniu także bez znajomości języka niemieckiego. Zakwaterowanie odpłatne dostępne będzie na miejscu.

Lokalizacja: Stuttgart, Niemcy

Pensja: 13 do 16 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Wakaty: 4 bez języka i 1 z komunikatywną znajomością języka

Obowiązki:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za dbanie o porządek – sprzątanie, wynoszenie odpadów, mycie, dezynfekowanie całej kliniki stomatologicznej
  • praca fizyczna polegająca na myciu powierzchni zgodnie z wymaganiami, czasem pomoc w przygotowaniu gabinetu do przyjęcia pacjenta, włącznie lamp bakteriobójczych itp.

Wymagania:

  • umiejętność pracy w zespole
  • zdyscyplinowanie
  • wysoka sprawność fizyczna
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • uczynność, pracowitość, odpowiedzialność
  • przyjazne nastawienie

Zapewniamy:

  • opieka koordynatora polskiego pochodzenia
  • niemiecką umowę o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia
  • wsparcie w szukaniu mieszkania lub pokoju do wynajęcia
  • satysfakcjonujące zarobki wypłacane terminowo
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • praca w stałych godzinach i na pełny etat

Aplikacja:
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Wiadomość e-mail z załączeniem CV oraz LM z podaniem aktualnych danych kontaktowych oraz zapisem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

zuver-pl@inbox.eu z dopiskiem: „sprzątanie kliniki 08/2021″

Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-bez-jezyka-sprzatanie-kliniki-stomatologicznej-od-zaraz-stuttgart-2021/

ID ogłoszenia: 436611ef4472030b