€ 4€/3kg

Dam sezonową pracę w Niemczech bez języka przy zbiorze borówki Hanower od lipca 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hanower
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: maj 29, 2020 04:02

Oferujemy zatrudnienie od lipca 2020 przy zbiorze borówki amerykańskiej na plantacji z Hanoweru. Oferta sezonowej pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbioru borówki amerykańskiej

Rozpoczęcie: od lipca 2020

Umowa: do września 2020

Miejsce zatrudnienia: Hanower, Niemcy

Pensja: są to stawki akordowe w wysokości 4 euro za 3 kilogramy

Opis stanowiska pracy:

  • praca na zadbanej plantacji w Hanowerze
  • obowiązkiem pracownika będzie zbiór borówki amerykańskiej

Oczekiwania:

  • zaangażowanie
  • dobra kondycja fizyczna
  • preferowane zgłoszenia od studentów, uczniów, gospodyń oraz rencistów
  • dyspozycyjność

Zapewniamy:

  • odpłatne zakwaterowanie
  • zatrudnienie sezonowe od lipca do września 2020

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia na adres:

  • heidelbeeren2018@gmail.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/zbiory-borowki-amerykanskiej-bez-jezyka-sezonowa-praca-niemcy-2020-hanower/

ID ogłoszenia: 8245ed031e996153