€ 60-90/h PLN

Bez języka Niemcy praca na budowie przy remontach-wykończeniach od zaraz, Limburg an der Lahn

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Limburg
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: sierpień 17, 2022 01:46

Ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie przy remontach i wykończeniach. Zatrudnienie od zaraz w Limburgu dla budowlańców bez znajomości języka. Zakwaterowanie zapewnione jest na miejscu bezpłatnie.

Stanowisko: Pracownik budowlany przy remontach i wykończeniach

Miasto: Limburg, Kassel – Niemcy

Pensja: 60 do 90 PLN na godzinę pracy

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • wykonywanie prac remontowych i wykończeniowych
  • samodzielne działanie

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • dostępność od zaraz
  • umiejętność pracy w grupie
  • duża dokładność
  • zaangażowanie
  • umiejętności – nie poszukujemy pomocników tylko samodzielnych pracowników!

Zapewniamy:

  • transport wewnętrzny na miejscu
  • zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy o pracę lub własnej działalności gospodarczej – polskiej lub niemieckiej
  • nie ma możliwości pracy bez umowy/na czarno
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 7 do 18 i krótko w soboty
  • wynagrodzenie ustalane dla każdego pracownika indywidualnie
  • zamieszkanie
  • niezbędne narzędzia
  • praca w systemie 3/1 – ale nie trzeba wracać do Polski

Aplikacja:

Zainteresowanych powyższą ofertą, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, pod numerem:

  • 697 369 520

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-przy-remontach-od-zaraz-na-budowie-limburg-an-der-lahn/

ID ogłoszenia: 38262fbd6bfdcfd5