€ od 9,49 brutto/h

Praca Niemcy bez znajomości języka przy pakowaniu kosmetyków od zaraz 2019 Hessisch Lichtenau

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hessisch Lichtenau
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: marzec 23, 2019 20:35

Dla pakowaczy od zaraz ciekawa oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka przy pakowaniu kosmetyków. Zatrudnienie 2019 w rejonie Hessisch Lichtenau. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca.

Stanowisko: Pakowacz kosmetyków

Miejsce zatrudnienia: Hessisch Lichtenau, Niemcy

Pensja: 9,49 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • wykonywanie prac na magazynie i przy pakowaniu artykułów kosmetycznych
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się pakowaniem, naklejaniem etykiet oraz wysyłką produktów

Oczekiwania:

  • dostępność do wyjazdu
  • wysoka motywacja do podjęcia zatrudnienia w Niemczech
  • dostępność od zaraz
  • własny samochód – pracodawca zapewnia zwrot kosztów za dojazdy do pracy
  • preferowanie zgłoszenia od pań

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o legalną umowę o pracę
  • uczciwe wynagrodzenie w wysokości 9,49 euro brutto na godzinę
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie
  • wsparcie rezydenta polskojęzycznego

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, zapraszamy do kontaktu telefonicznego w godzinach od 8 do 16:30, pod numerami:

  • 662 288 757
  • 600 009 659
  • 784 042 529
  • 606 860 476

źródło: www.olx.pl/oferta/pakowanie-kosmetykow-dla-pan-CID4-IDz0Snb.html

ID ogłoszenia: 7365c963ac6e53cf