€ 13,40/h +dieta

Od zaraz fizyczna praca Niemcy bez znajomości języka przy przeprowadzkach Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: maj 15, 2020 02:58

Propozycja podjęcia fizycznej pracy w Niemczech od zaraz przy przeprowadzkach. Zatrudnienie w Kolonii bez znajomości języka z bezpłatnym zakwaterowaniem. Mile widziane, ale niewymagane doświadczenie.

Stanowisko: Pracownik przy przeprowadzkach

Miasto: Kolonia, Niemcy

Wakaty: 5

Wynagrodzenie: 13,40 euro brutto na godzinę pracy + dieta w wysokości 15 euro netto za każdy dzień roboczy

Zakres zadań:

  • praca zespołowa przy przeprowadzkach firm oraz klientów prywatnych
  • do zadań należeć będzie demontaż oraz zabezpieczenie rzeczy klientów, transport w miejsce docelowe i rozładunek oraz montaż na miejscu
  • przewożone są różne rzeczy – meble, sejfy, zastawa stołowa, różnego rodzaju sprzęty domowe i przemysłowe

Oczekiwania:

  • samodzielność, solidność, odpowiedzialność
  • dyspozycyjność od zaraz
  • zdolność do pracy w zespole
  • wysoka sprawność fizyczna
  • opcja pracy w godzinach nadliczbowych
  • zdolność do logicznego myślenia
  • mile widziane doświadczenie
  • atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat.B lub C

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • ubezpieczenie pracownicze
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • darmowe zakwaterowanie zapewnione na miejscu
  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • gwarancja rozwoju

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń z załączeniem CV oraz LM, na poniższy adres kontaktowy:

  • arbeiteinstellen2020@fastmail.de z dopiskiem w nagłówku: „Niemcy praca przy przeprowadzkach, Kolonia 05/2020”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-fizyczna-praca-w-niemczech-przeprowadzki-od-zaraz-kolonia/

ID ogłoszenia: 6285ebd7ae48957b