€ 12,55-15,40/h

Budownictwo praca w Niemczech przy remontach-wykończeniach od zaraz Sindelfingen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Sindelfingen
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Zakwaterowanie: bez zakwaterowania
  • Opublikowany: Maj 8, 2020 3:46 am

Zatrudnienie w Sindelfingen dla pracowników budowlanych przy remontach i wykończeniach. Od zaraz oferta pracy w Niemczech na budowie przy tynkowaniu, malowaniu, szpachlowaniu.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Miejsce zatrudnienia: 71069 Sindelfingen, Niemcy

Termin: od 11 lub 18 maja 2020

Umowa: do końca bieżącego roku

Pensja: od 12,55 do 15,40 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • wykonywanie prac polegających na wykończeniach i remontach wewnątrz i na zewnątrz
  • pracownik będzie zajmował się między innymi tynkowaniem ścian oraz malowaniem

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • pracowitość
  • czynne prawo jazdy kat.b
  • auto na wyjazd będzie mile widziane aczkolwiek nie jest konieczne

Zapewniamy:

  • wsparcie w szukaniu kwatery do wynajęcia
  • zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy do końca roku
  • opcja przedłużenia okresu zatrudnienia
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę, podpisaną bezpośrednio pomiędzy pracownikiem a pracodawcą
  • pomoc w szukaniu kwatery do wynajęcia

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, dostępnego pod numerem:

  • 735 933 896

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-na-budowie-przy-wykonczeniach-wnetrz-od-zaraz-sindelfingen/

ID ogłoszenia: 6345eb3e4def2800