€ 8,19 brutto

Niemcy praca w budownictwie od zaraz przy rozbiórkach, wyburzeniach Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Długość umowy: 3-4 miesiące
  • Opublikowany: lipiec 5, 2014 01:13

Polska firma budowlana z Lipska zatrudni Polaków do pracy w Niemczech w budownictwie przy wyburczeniach i rozbiórkach budynków oraz hal przemysłowych. Język niemiecki nie będzie wymagany, ale na pewno mile widziany.

Stanowisko: pracownik budowlany
Miejsce pracy: Lipsk
Zarobki: 8,19 euro brutto

Zadania:
– praca fizyczna w budowlance polegająca na wyburzeniach oraz rozbiórce budynków mieszkalnych, biurowych oraz hal przemysłowych i magazynowych. Praca w wykorzystaniem narzędzi spalinowych oraz elektrycznych.

Wymagania:
– doświadczenie w budowlance
– znajomość obsługi urządzeń budowlanych
– możliwość podjęcia pracy od zaraz
– umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:
– atrakcyjne warunki zatrudnienia
– ubranie robocze
– wszystkie narzędzia niezbędne do pracy
– wsparcie przy formalnościach i przy znalezieniu mieszkania

Zgłoszenia z numerem referencyjnym: wyburzenia Lipsk

Beschaftigung@germanymail.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 69253b74f6b2e0c0

3 komentarze na “Niemcy praca w budownictwie od zaraz przy rozbiórkach, wyburzeniach Lipsk”

  1. Witam jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą pracy. 30 32 lata.. pracownicy budowlani Prawo jazdy kat B… tel 881 699 121 Pozdrawiam

  2. Witam jestem zainteresowany oferta pracy posiadam kat.B posiadam zdolności manualne potrafię obsługiwać urządzenia elektryczne potrzebne na budowie tel.609838214

  3. Witam mam na imię Krzysztof mam 30 lat. mieszkam w Legnicy.
    Doświadczenie ok 8 lat w budowlance a także przy rozbiórkach .obsługa urządzeń elektrycznych i spalinowych itp.
    Mój nr kontaktowy:883-408-453