€ 10,84/h brutto + zakwaterowanie

Dla par oferta pracy w Niemczech 2018 bez języka na magazynie zabawek Magdeburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Magdeburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: grudzień 12, 2017 04:28

Aktualna propozycja zatrudnienia dla par na magazynie hurtowni z zabawkami w Magdeburgu. Oferta pracy w Niemczech od stycznia 2018 bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Magazynier

Start: od stycznia 2018

Miasto: Magdeburg, Niemcy

Zarobki: 10,84 euro brutto/h przy zmianie dziennej

Opis zadań:

  • praca w nowoczesnej hurtowni z zabawkami
  • początkowo do zadań należeć będzie przeprowadzenie inwentaryzacji
  • konieczne jest dbanie o płynność w wydawaniu oraz przyjmowaniu towarów
  • kompletowanie zamówień dla klientów, pakowanie i wysyłka
  • dbanie o porządek
  • wprowadzanie danych do systemu komputerowego
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na magazynie
  • znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana
  • dostępność od stycznia 2018
  • komunikatywność, zdolność do pracy w grupie
  • wysoka sprawność, zwinność
  • elastyczność
  • aktualny dokument zaświadczający o niekaralności

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy tymczasowej na 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • zakwaterowanie bezpłatne, dla par gwarantowane samodzielne pokoje
  • stawka na zmianie nocnej rośnie +25%
  • szkolenie
  • możliwość udziału w tanim kursie języka niemieckiego na miejscu

Aplikacja:

Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Magazyn z zabawkami, Magdeburg” należy przesłać na podany poniżej adres:

Beschaftigung@germanymail.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 8275a2ee158b2eec

1 odpowiedź na “Dla par oferta pracy w Niemczech 2018 bez języka na magazynie zabawek Magdeburg”

  1. Witam, jestem zainteresowana ofertą pracy, od zaraz. Doświadczenie: praca na magazynie w dziale kontroli (inwentaryzacja i inne). Posiadam własny samochód. Interesuje mnie umowa na warunkach niemieckich , tel. 509 641 900