€ 1,200.00

Niemcy praca w Bawarii od zaraz – pakowanie towarów ekskluzywnych

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bawaria
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 1-3
  • Opublikowany: grudzień 12, 2017 04:18

Od zaraz (14 grudnia) potrzebni pakowacze do pracy w Niemczech przy pakowaniu towarów ekskluzywnych głównie odzieży. Zatrudnienie w firmie z Bawarii (Monachium). Pracodawca oczekuje znajomości języka niemieckiego lub angielskiego.

OFERTA WAŻNA TYLKO DO 14 GRUDNIA 2017 ROKU

Witam Państwa,

poszukuję na zlecenie niemieckiej firmy handlowej w branży odzieżowej z okolic MONACHIUM,

PAKOWACZY DROGIEJ ODZIEŻY, ORAZ DODATKÓW DO NIEJ

Kandydaci muszą posiadać ZDOLNOŚCI SELEKTYWNEJ PRACY oraz mówić komunikatywnie po niemiecku lub angielsku

Opis / Obowiązki:

Miasto: Monachium i okolica

Praca jest aktualna natychmiast lub w możliwie szybkim terminie

Okres pracy: około 3 miesięcy

Pracodawcą jest niemiecka firma handlowa

Praca na pełny etat 5 dni w tygodniu, na, ok. 170 godzin miesięcznie, plus możliwe nadgodziny

Główne zadania:
Pakowanie towarów , oraz akcesoriów
Akceptacja i kontrola jakości towarów
dostarczanie towarów do różnych działów
Przyjmowanie zamówień

Przestrzeganie przepisów BHP

Wymagania:

zdolność do analitycznego myślenia

zdolność do pracy od poniedziałku do piątku od 7-18

znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Umiejętność znakowania i etykietowania towarów

Przestrzeganie norm i standardów w zakładzie pracy

Umiejętność pracy w szybkim tempie i pod presją czasu

Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
Punktualność, samodzielność, dokładność

Oferujemy:

Umowa: niemiecka o pracę, pełne świadczenia socjalne

Wynagrodzenie miesięczne netto minimum 1200 euro na rękę (w zależności od liczby godzin )

Kwaterę zapewnia pracodawca,

UWAGA W OKRESIE ŚWIĄTECZNYM NIE MA PRZERWY!!!!!!!!!!!!

Praca jest w możliwie długim okresie zatrudnienia

Bardzo proszę o propozycję kandydatów, najlepiej o przesłanie CV wraz z podaniem terminu rozpoczęcia pracy kandydata, stopnia znajomosci j. niemieckiego, LUB ANGIELSKIEGO

W razie pytań jestem do dyspozycji.

email: synapsa.synapsa@onet.pl

Personel Konsulting

Agencja PRACY 14 948

22-400 Zamość

ul.J.Kilińskiego 68 a,

ID ogłoszenia: 3995a2a93030bdea