€ 1,900.00

Hydraulik – Niemcy praca w budownictwie od zaraz, Bawaria

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bawaria
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: długotrwała
  • Opublikowany: grudzień 8, 2017 05:06

Do podjęcia od zaraz atrakcyjna praca w Niemczech w budownictwie na stanowisku hydraulika. Zatrudnienie w firmie z Bawarii przy montażu instalacji wodno-kanalizacyjnych i grzewczych.

Witam Państwa,

poszukuję na zlecenie niemieckiej firmy budowlanej z okolic MONACHIUM, oraz całe NIEMCY HYDRAULIKÓW BUDOWLANYCH. Kandydaci muszą posiadać wykształcenie ukierunkowane oraz mówić komunikatywnie po niemiecku

Opis / Obowiązki:

Miasto: Berlin, Monachium całe Niemcy

Praca jest aktualna natychmiast lub w możliwie szybkim terminie

Okres pracy: na stałe

Pracodawcą jest niemiecka firma budowlana

Praca na pełny etat 5 dni w tygodniu, na, ok. 170 godzin miesięcznie, plus możliwe nadgodziny

Główne zadania:

Wykonywanie instalacji HYDRAULICZNYCH, wod-kan, grzewczych, ściekowych itp budynków przemysłowych, jak te domów jednorodzinnych

Podłączanie urządzeń jak piece, itp

Przestrzeganie przepisów BHP

Wymagania:

Wykształcenie ukierunkowane Hydraulik, oraz uprawnienia do wykonywania instalacji hydraulicznych i doświadczenie zawodowe min. 3 lata
Konieczna komunikatywna znajomość języka niemieckiego
umiejętność spawania, oraz lutowania miękkiego i twardego

Przestrzeganie norm i standardów w zakładzie pracy

Akceptacja pracy również podczas weekendu i wieczorami

Umiejętność pracy w szybkim tempie i pod presją czasu

Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
Punktualność, samodzielność, dokładność
Posiadanie samochodu, oraz podstawowych narzędzi

Oferujemy:

Umowa: niemiecka o pracę, pełne świadczenia socjalne

Wynagrodzenie miesięczne netto minimum 1900 euro na rękę (w zależności od liczby godzin )

Kwaterę zapewnia pracodawca, kwatera bezpłatna

Praca jest w możliwie długim okresie zatreudnienia

Bardzo proszę o propozycję kandydatów, najlepiej o przesłanie CV w języku niemieckim wraz z podaniem terminu rozpoczęcia pracy kandydata, stopnia znajomosci j. niemieckiego.

W razie pytań jestem do dyspozycji.

Personel Konsulting

Agencja PRACY 14 948

22-400 Zamość

ul.J.Kilińskiego 68 a,

Virenfrei. www.avast.com

ID ogłoszenia: 5625a27fec020b24