€ 2,000.00

Spawacze WIG, TIG oraz MAG – Niemcy praca w okolicy Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Znajomość języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 4-6 miecięcy
  • Opublikowany: sierpień 25, 2017 05:04

Do podjęcia od zaraz praca w Niemczech w branży przemysłowej dla spawaczy MAG, TIG oraz WIG w okolicach miasta Monachium. Pracodawca wymaga wykształcenia kierunkowego oraz znajomości języka.

Poszukujemy na zlecenie niemieckiego zakładu budowlanego miasta Monachium i okolice , Spawaczy, WIG, TIG, MAG

Wymagane jest wykształcenie kierunkowe , doświadczenie , umiejętności, wiedza, wyszkolenie, oraz dobra znajomość języka niemieckiego

Opis / Obowiązki:

Miejsce pracy: okolice miasta Monachium , Niemcy

Praca jest aktualna natychmiast

Praca jest bezpośrednio u pracodawcy, na stałe

Pracodawcą jest niemiecki zakład budowlany

Czas pracy: od poniedziałku do piątku, ok. 200 godz. miesięcznie

Główne zadania:

Samodzielne wykonywanie prac montażowych, SPAWANIE ELEMENTÓW STALOWYCH,oraz aluminiowych ITP

Prace bieżące na terenie zakładu

Wymagania:

Konieczne bardzo dobre doświadczenie na stanowisku Spawacza

Umiejętność czytania projektów budowlanych

Konieczna dobra znajomość języka niemieckiego

Konieczne prawo jazdy kat. B i samochód, praca zmianowa

Umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:

Umowa: nIemiecka o pracę, pełne świadczenia socjalne

Stawka godzinowa brutto 12- 13 uzależniona od

doświadczenia

wyszkolenia

Zaangażowania

Dieta dzienna 20 E

Zakwaterowanie zapewnione PŁATNE około 250 E miesięcznie

Pełne ubezpieczenie

Miesięcznie wynagrodzenie NETTO około 2000 E , plus możliwe nadgodziny dodatkowo płatne

Bardzo proszę o propozycję kandydatów, najlepiej o przesłanie CV w języku niemieckim wraz z podaniem terminu rozpoczęcia pracy kandydata, stopnia znajomoŚci j. niemieckiego i posiadania auta.

W razie pytań jestem do dyspozycji.

Viele Grüße | Serdecznie pozdrawiam

Personalvermittlung | Agencja pracy 14 948

22-400 Zamość,

ul.J.Kilińskiego 68 a

ID ogłoszenia: 177599ed75923862