€ 1500 E netto

Opiekunki osób starszych w domu opieki – praca w Niemczech, Bawaria

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bawaria
  • Znajomość języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 2-3 miesiące
  • Opublikowany: Sierpień 25, 2017 5:09 am

Poszukiwane osoby do podjęcia pracy w Niemczech na stanowisku opiekuna osób starszych w domu opieki z Bawarii (okolice Monachium). Zatrudnienie na stałe przy opiece nad seniorami.

Witam Państwa,

poszukuję na zlecenie niemieckiej agencji pracy tymczasowej (Zeitarbeit) do Miast Bawarii, okolice Monachium, Norymbergi, Kassel: Opiekunek osób starszych do pracy domu starców.

Obowiązkowe doświadczenie w opiece i dobra znajomość niemieckiego.

Opis / Obowiązki:

Miejscem pracy domy starców w okolicy miasta Bawarii, Niemcy

Praca jest aktualna od natychmiast .

Praca jest na stałe i stacjonarna. Pracodawcą jest niemiecka agencja pracy tymczasowej

Praca na pełny etat, w systemie 2 – 3 zmian

160 godzin miesięcznie + nadgodziny

Główne zadania:

Kompleksowa opieka i wspieranie ludzi starszych i chorych przebywających w ośrodkach medycznych

Opieka ściśle wg. zaleceń lekarza

Wsparcie przy rehabilitacji

Pomaganie i wspieranie ludzi starszych w ich codziennych czynnościach i wypoczynku

Wymagania:

Aktualne przynajmniej roczne doświadczenie zawodowe jako opiekun osób starszych

Konieczna dobra znajomość języka niemieckiego

Zadbany wygląd i kultura osobista

Odpowiedzialność i umiejętność pracy w grupie

Referencje z dotychczasowego miejsca pracy jako opiekunka

Oferujemy:

Niemiecka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne

Stawka miesięczna około 1500 E netto

Dodatki od 25% do 50% do stawki godzinnej przy pracy na nocną zmianę, w niedziele

Dodatkowo dieta 100 euro netto za każdy przepracowany miesiąc

Zwrot kosztów podróży do pracy

Praca jest na kontrakt minimum 2 – miesiące

Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawce, bezpłatne

Bardzo proszę o propozycję kandydatek, najlepiej o przesłanie CV w języku niemieckim wraz z podaniem terminu rozpoczęcia pracy, stopnia znajomosci j. niemieckiego i posiadania auta.

PROSIMY O PRZESYŁANIE CV , REFERENCJI TYLKO OSOBY SPEŁNIAJĄCE TE WARUNKI

W razie pytań jestem do dyspozycji.

Viele Grüße | Serdecznie pozdrawiam

Personalvermittlung | Agencja pracy 14948

Personel Konsulting

ul.J.Kilińskiego 68 a

22-400 Zamość

czynne pon-piatek 9-17

ID ogłoszenia: 747599ea354946ec