€ 14 E

Malarz budowlany – praca w Niemczech w budownictwie, Bawaria

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bawaria
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: długotrwała
  • Opublikowany: listopad 3, 2017 04:06

Na zlecenie firmy z Bawaria poszukujemy budowlańców – malarzy gotowych do podjęcia pracy w Niemczech. Zatrudnienie w budownictwie od zaraz dla osób z kwalifikacjami i znajomością języka.

Witam Państwa,

poszukuję na zlecenie na zlecenie niemieckiej firmy budowlanej z Bawarii różne miasta pracowników na stanowisko Malarz budowlany . Wymagana jest znajomość języka niemieckiego i prawo jazdy kat. B.

Opis / Obowiązki:

Miasto: okolice Monachium i okolice Niemcy

Praca jest aktualna natychmiast i w późniejszym terminie

Praca na pełny etat. 45 godz. tygodniowo + nadgodziny

Praca jest w systemie akord

Pracodawcą jest niemiecki zakład specjalizujący się w odnowie nawierzchni ściennych

Główne zadania:

Przygotowanie powierzchni pod prace malarskie ( szlifowanie, gruntowanie, szpachlowanie, malowanie)

Wymagania:

Mlody wiek

Zawód Malarz, udokumentowany świadectwem lub zawód pokrewny

Kandydaci bez zawodu powinni posiadać minimum 3 letnie doświadczenie jako MALARZ

Obowiązkowe prawo jazdy kat. B, własne auto zalecane

Dobra znajomości języka niemieckiego

Dokładność, samodzielność, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy

Szybkie tempo pracy, umiejętność pracy na akord

Wyjazd na długi okres do Niemiec, optymalnie pobyt na stałe

Oferta dla kandydatow:

Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne

Stawka godzinna brutto: od 13,50 euro

Dieta netto: 5,50 ZA KAŻDĄ GODZINĘ PRACY

Zarobek miesięczny netto: 2000 do 2500 euro

Mieszkanie zapewnione i odpłatne 200 do 300 euro miesięcznie

Bardzo proszę o propozycję kandydatów, najlepiej o przesłanie CV w języku niemieckim wraz z kopią świadectwa i z podaniem terminu rozpoczęcia pracy kandydata, stopnia znajomosci j. niemieckiego i posiadania auta.

W razie pytań jestem do dyspozycji.

Vele Grüße | Serdecznie pozdrawiam

Personalvermittlung | Agencja pracy 14 948

Personel Konsulting

22-400 Zamość

ul.J.Kilińskiego 68 a

tel. 516 620 061

tel. 509 555 603

www.goldennet.pl/firma.20010

ID ogłoszenia: 16959f96fe1187bb