€ 1850-2650/mc brutto

Niemcy praca 2018 od zaraz na produkcji kosmetyków bez znajomości języka Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: sierpień 17, 2018 03:41

Dam pracę w Niemczech od zaraz dla Polaków bez znajomości języka. Zatrudnienie 2018 w fabryce z Dortmundu na produkcji kosmetyków naturalnych. Zakwaterowanie odpłatnie zorganizowane jest na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Umowa: na 6 miesięcy

Lokalizacja: Dortmund, Niemcy

Start: od zaraz

Liczba wakatów: 5

Pensja: 1850-2600 euro brutto miesięcznie

Obowiązki:

  • wspieranie zadań produkcyjnych w fabryce kosmetyków naturalnych
  • do zadań pracownika będzie wystawianie pustych opakowań na linię produkcyjną oraz przeprowadzanie kontroli jakości

Wymagania:

  • chęć do samorealizacji i podnoszenia kwalifikacji
  • odpowiedzialne wykonywanie zadań
  • uczciwość
  • rzetelne wypełnienie powierzonych obowiązków
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • opieka koordynatora polskiego pochodzenia
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej mowy na pół roku z możliwością przedłużenia dla najlepszych
  •  zakwaterowanie zorganizowane w 2 osobowym pokoju za 150 euro miesięcznie lub w pokoju jednoosobowym za 250 euro miesięcznie
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w pracy za granicą

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia na adres:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w nagłówku: Nr ref. pkos/a4/08/18

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-przy-produkcji-kosmetykow-bez-jezyka-dortmund-2018/

ID ogłoszenia: 915b75d3568f8de