€ 12/h + zakwaterowanie

Od zaraz fizyczna praca w Niemczech dla par sortowanie odpadów bez języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: maj 31, 2018 05:16

Propozycja zatrudnienia 2018 dla par w Berlinie przy sortowaniu odpadów. Oferta aktualnej pracy w Niemczech od zaraz dla chętnych bez znajomości języka. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie bezpłatne na miejscu.

Stanowisko: Sortowacz odpadów

Miejscowość: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: 12 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Opis zadań:

  • jest to praca o charakterze fizycznym, polegająca na sortowaniu odpadów suchych
  • zadania wykonywane są przy taśmie

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • zręczność
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • wydajność
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • brak problemów z wykonywaniem pracy powtarzalnej
  • dobry wzrok

Zapewniamy:

  • odzież roboczą
  • pracę w Niemczech od zaraz
  • zatrudnienie dla par
  • pracodawca zapewnia zamieszkanie bezpłatne, pracownicy mają zapewnione dobre warunki
  • dla par zapewnione są wspólne pokoje
  • opcja podnoszenia kwalifikacji i zdobycia doświadczenia
  • atrakcyjne zarobki

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia w wiadomości e-mail z załączeniem CV oraz LM, na adres:

  • arbeit-einstellen@job4u.com z dopiskiem w tytule: „Sortowanie odpadów, Berlin 2018”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-bez-jezyka-fizyczna-praca-niemcy-przy-sortowaniu-odpadow-od-zaraz-berlin/

ID ogłoszenia: 3545b0f0d3e7582c