€ 12,50/h brutto

Oferta fizycznej pracy w Niemczech od zaraz żywa maskotka bez języka Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bremen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: grudzień 10, 2019 03:56

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech od zaraz dla Polaków bez znajomości języka. Zatrudnienie tymczasowe w Bremen jako żywa maskotka przy promocji i rozdawaniu ulotek w specjalnym kostiumie.

Stanowisko: Pracownik fizyczny – żywa maskotka

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Lokalizacja: Bremen, Niemcy

Pensja: 12,50 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • obsługiwanie imprez, eventów oraz chodzenie po głównych ulicach miast, deptakach, w galeriach handlowych i rozdawanie ulotek oraz gadżetów
  • obecnie realizowane są programy z motywem świątecznym
  • pracownik będzie zabawiał najmłodszych, robił sobie zdjęcia
  • praca w specjalnym kostiumie

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • wysoka sprawność fizyczna
  • zaangażowanie, pracowitość
  • atutem będzie posiadanie zdolności aktorskich
  • samodzielność
  • zdolność do pracy z dziećmi
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku

Zapewniamy:

  • pracę od zaraz na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • wdrożenie w obowiązki
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych związanych z podjęciem legalnej pracy w Niemczech
  • pracę na pełny etat
  • bezpłatne zakwaterowanie w komfortowych warunkach
  • ubezpieczenie pracownicze
  • dostęp do świadczeń socjalnych

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia drogą elektroniczną, na adres:

  • dringende@europe.com z dopiskiem w nagłówku: maskotka Bremen 12/19

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-niemcy-praca-fizyczna-bez-znajomosci-jezyka-jako-zywa-maskotka-bremen/

ID ogłoszenia: 1125deeabacad6c0