€ 9-15/h netto

Praca w Niemczech bez języka na budowie przy rozbiórkach od zaraz w Hamburgu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Opublikowany: październik 26, 2021 01:51

Oferta aktualnej pracy w Niemczech dla budowlańców bez znajomości języka. Od zaraz zatrudnienie w Hamburgu na budowie przy rozbiórkach. Zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu z meldunkiem.

Stanowisko: Pracownik budowlany do rozbiórek

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Pensja: od 9-15 euro netto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • praca przy wyburzeniach – demontaż ścianek działowych, burzenie, demontowanie okien, drzwi, armatury
  • obowiązkiem będzie wykonywanie prac porządkowych oraz dbanie o materiały i narzędzia budowlane

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • dobra kondycja fizyczna
  • brak nałogu alkoholowego
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • umiejętność wydajnej pracy w grupie
  • odpowiedzialność
  • zdolność obsługi narzędzi budowlanych – młotów udarowych do wyburzeń, szlifierki kątowej itd.

Zapewniamy:

  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • niezbędne do pracy narzędzia budowlane
  • zamieszkanie z meldunkiem
  • rzetelne zatrudnienie na budowie
  • pracę w wypłacalnej, niemieckiej firmie

Aplikacja:

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, dostępnego pod numerem:

  • 501823273

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-na-budowie-przy-rozbiorkach-w-hamburgu/

ID ogłoszenia: 306176de66bd363